ELLANSÉ™ PCL Akıllı Dolgu Hakkında

ELLANSÉ™ PCL Akıllı Dolgu, yüz güzelliği ve yüz estetiği uygulamaları için güvenli, yenilikçi çözümler sunan kişiye özel ve yenilikçi dermal dolgu serisidir.

ELLANSÉ™ PCL dermal dolgu ürünleri serisi (S, M, L ve E), hızlı kırışıklık ve mimik problemlerini düzeltme etkisinin yanı sıra güzellik, dinçlik ve uzun süre kalıcı sonuçlar için vücudun doğal kolajen üretimini uyarır.

Kollajen, doğru sıkılık, esneklik ve yumuşaklığı korumaya yardımcı olan, cildimizde doğal olarak bulunan önemli destek yapılarından biridir. Zaman içerisinde, cildimiz doğal kollajeni kaybederek, yüzde gevşeme ile kırışıklık ve kıvrımlar oluşur. . ELLANSÉ™ PCL Akıllı Dolgu, canlı ve genç görünümü geri kazandıracak olan yeni kollajen oluşumunu uyarmak için vücudun doğal tepkisini kullanır.

ELLANSÉ™ PCL Akıllı Dolgu, güzel, canlı, uzun süre kalıcı ve düşük maliyetli sonuçlar için sizin ihtiyaçlarınıza hitap eder. Bir yıldan dört yıla kadar kalıcı olan dört farklı versiyonu, sık tekrarlanan uygulama ihtiyacını ortadan kaldırarak, sonuçların ne kadar süreyle kalıcı olmasını seçmenize izin verir. ELLANSÉ™ serisi, dört versiyonda sunulmaktadır; ELLANSÉ™ PCL -S (12 ay), ELLANSÉ™ PCL -M (2 yıl), ELLANSÉ™ PCL -L (3 yıl) ve ELLANSÉ™ PCL -E (4 yıl).

danisma-hatt
            ico fb                ico twitter                ico ins
1000 sola karakterler