ELLANSÉ™ PCL Akıllı Dolgu Nedir?

ELLANSÉ™ PCL Akıllı Dolgu, mükemmel dermal dolgudur; hastalarınıza, en uygun, güvenli ve dört yıla kadar süren sonuçları ile kişiye özel bir uygulama sunar.

Eşsiz ELLANSÉ™ PCL Akıllı Dolgu ürün serisi (Ellansé™ PCL -S, Ellansé™ PCL -M, Ellansé™ PCL -L, Ellansé™ PCL -E) hastalar için özelleştirilmiş bir çözümdür; hastaların 12 ay ile 4 yıla kadar uzanan, istenilen etki süresini seçmelerine olanak veren, eşsiz "Kalıcılık Süresi" özellikli ilk dermal dolgu serisidir.

ELLANSÉ™ PCL Akıllı Dolgu'nun diğer dolgulardan ayıran en önemli farkı: Uzun Süreli Kalıcılık ve Kontrollü Biyolojik Emilebilirlik özellikleri (STAT Technology™) sahip olmasıdır. Tüm ELLANSÉ™ PCL bileşenleri, istenilen etki süresinin sonunda normal metabolik yollarla biyolojik olarak tamamen emilmekte ve CO2 ve su olarak (iki fazlı hidrolitik yeniden emilim) vücuttan tamamen atılmaktadır.

ELLANSÉ™PCL Akıllı Dolgu, güvenli bir dermal dolgu olup, yüzdeki orta ve aşırı kırışıklık ve kıvrımların düzeltilmesi ile yüz şekillendirme ve ellerin gençleştirilmesi için geliştirilmiştir.

danisma-hatt
            ico fb                ico twitter                ico ins
1000 sola karakterler